Πολλά γκολ , πλούσιο θέαμα και ανατροπή..."Νίκης".

Η ομάδα τις ΣΤΕΦΑΝΗΣ παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο το μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα καταφέρει να ανατρέψει 2 φορές το σκορ...

Αρχικά 0-1 προηγήθηκε ο ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΣ και ισοφάρισε ο Σιγιάννης (όπου έκανε ξανά την εμφάνιση του μετά από καιρό λόγο τραυματισμού). Παρολαυτά με η ομάδα της Στεφάνης δέχτηκε άλλα δυο γκολ και το α'ημίχρονο έληξε με 1-3 για τους φιλοξενούμενους.

Στο δεύτερο ημίχρονο η Νίκη κατάφερε να μειώσει με τον ΝΑΣΗ και να ισοφαρίσει με αριστοτεχνική εξωτερική εκτέλεση φάουλ του ΣΑΚΚΑ. Ο ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΣ ξανα-προηγήθηκε αλλά ο ΣΑΚΚΑΣ καταφέρει και πάλι κατάφερε να φέρει το ματς στο ίσα.

Η ομάδα του Τάκη Ντίνου όμως έχοντας την ψυχολογία ανεβασμένη και με περισσότερα σωματικά αποθέματα κατάφερε στο τέλος του αγώνα να πάρει τους 3 βαθμούς της νίκης με τον Νάση να πετυχαίνει το πολύτιμο γκολ.